Музичний керівник

Відео - заняття "Подорож до Музичного Царства". Мої маленькі музиканти, запрошую вас на незвичне муз.заняття, де ви дізнаєтесь багато цікавого про музичний світ, звуки навколо нас, відчуєте весняну красу природи. Сподіваюся вам буде цікаво!

Групи раннього віку

Тема тижня:

«Весняні явища»

Пропонуємо дорослим разом з дітками проговорити закличку про «Сонечко»

Засвіти, засвіти!

Весели, весели!

Виглянь у віконечко!

Дітки гуляють,

Тебе виглядають!

Коли світить весняне сонечко у всіх стає гарний настрій і хочеться співати і танцювати.

Пропонуємо вам з малечею потанцювати (рухи за текстом), передаючи веселий настрій пісні за допомогою рухів.

А зараз  пограємося з сонечком,та відгадаємо загадки:

Пропонуємо пограти з малечею в музичну гру «Подорож до лісу» та познайомитись с лісовими звірятками, танцюючи та співаючи разом з ними:

Тема тижня: "Пташки на нашому подвір'ї"

Заняття для дітей груп раннього віку

Тема тижня: "Весна іде - красу несе"

Заняття для дітей раннього віку на тему "Весна іде - красу несе"

Групи середнього віку

Тема тижня: «Птахи на крилах весну принесли»

Скоро прилетять в гаї

Голосисті соловї

Будуть радо щебетать

Будуть весноньку вітать.

Пропоную вам порухатись разом з дітьми під веселу музику.

Побачила нас пташка, зраділа теплому сонечку, зеленій травиці, і весело заспівала пісеньку про весну. Пропоную нам разом її послухати.

Так,весело співала пташечка,і закликала до нас весну

Час і нам заспівати пісеньку про тепле сонечко

Ще тепліше пригріло сонечко і на подвір'ячко вийшли тваринки. Вийшла кішечка з кошенятами, курочка з курчатами, свинка з поросятами, вівця з ягнятками. І кожна тваринка заспівала своїм голосом. Мами низьким голосом, а дітки - високим,тоненьким.

Пропоную разом з малечею виконати звуконаслідування.

Аж тут подув чарівний вітерець і перетворив нас усіх на горобчиків. Але горобчикам треба бути уважними, бо на цю доріжку може виїхати автомобіль.

Пропоную вам разом з дітьми імітувати рухи птахів, а коли почули автомобіль,беремо уявне кермо і рухаємось прямо по доріжці.

Заняття для дітей груп середнього віку

Створено за допомогою Webnode