Новини

Ось так наші маленькі вихованці зустріли пташок з теплого краю та раділи Весні - красні та теплому сонечку!

Вихованці та батьки ЗДО №10 прийняли участь у акції

"У світі бракує на всіх доброти, бо є безпритульні собаки й коти!".

Своєю добротою поділилися з Ветеринарним стерилізаційним центром "Крок до тварин".

21 травня  - День вишиванки

Сорочку мати сину вишивала,

І душу й серце в вишивку вкладала.

Як пам'яті народної відлунки,

На полотні з'являлись візерунки,

Де кожен хрестик - то життєві миті...

Мережила по білому блакиттю,

Лягала ниточка до ниточки мрійливо -

Дитині б долю вишити щасливу,

Щоб оберегом стала для синочка

Руками неньки вишита сорочка.

Із Днем Вишиванки!

День вишиванки 2020 в Україні святкується щороку в третій четвер травня, і цього разу припадає на 21 травня. Зазвичай у цей день люди одягають вишиванки, йдуть в них на роботу, навчання, влаштовують ходу й інші масові заходи. Однак, День вишиванки 2020 відрізнятиметься від попередніх: узв'язку з карантином, запровадженим через поширення коронавірусної інфекції, цього року масових заходів проводитися не буде.

У День вишиванки 2020 масових заходів проводитися не буде. Хоч це і є неофіційним і досить новим святом, його встигли полюбити по всій Україні. Тож своїм друзям і близьким можна надіслати теплі й приємні привітання з днем вишиванки. День вишиванки 2020 присвячується українській родині та родоводу.

Кабмін оприлюднив постанову про послаблення карантину: що зміниться з 11 травня

Кабінет міністрів України оприлюднив постанову про послаблення карантинних обмежень. Відповідна постанова від 4 травня 2020 року № 343 опублікована на Урядовому порталі.

9 травня

У цей день світ відзначає другий з двох Днів пам'яті та примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни.

Ми знову прийдемо до вічного вогню,

Рокам ніколи пам'яті не стерти

Про тих, хто пережив страшну війну,

І тих, хто залишивсь в обіймах смерті.

Ми знову прийдемо до Вічного вогню...

Із нами прийдуть і онуки й діти,

Щоб ветеранам до землі вклонитись,

Щоб вшанувати їхню сивину.

Нехай Господь дарує їм літа,

Тепло і затишок, щасливі дні безхмарні.

Нехай щороку зелень молода

Встеляє килимом стежки у завтра.

До Дня пам'яті та примирення і 75 - ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Голуби - птахи Миру! - цей вислів отримав популярність після закінчення Другої світової війни.

Голуби мають одну цікаву особливість поведінки - птахи повертаються в свій дім найкоротшим шляхом. Це означає, що з їх допомогою можна відправляти різні повідомлення! В часи Другої світової війни

цей засіб зв'язку часто використовувався. Існує інформація, що деякі птахи поряд з людьми, мали нагороди.

Шановні батьки та діти ЗДО № 10 м.Чернігова!

Пропонуємо всім Вам підтримати акцію «Голуб Миру»!

Для цього:

• Виріжте голуба за допомогою трафарету (трафарети додаються або Ви можете вибрати свій)
  • Обведіть долоньку на листі паперу та також виріжте її.
  • На долоньці, з допомогою батьків, напишіть ваші думки про війну та мир, привітання та побажання ветеранам.
  • Вирізану долоньку приєднайте до голуба.
  • Сфотографуйтесь та відправте фото на сторінку у фейсбуці ЗДО № 10 ( за бажанням).

Міністерством освіти і науки створено окремий ресурс «Вчимося і навчаємось на карантині: зміни в системі освіти», який містить перелік ресурсів із вправами та завданнями для дітей дошкільного віку, поради батькам дітей, рекомендації для занять та іншу корисну інформацію. Ознайомитись із матеріалами можна за посиланням

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року - відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 22 квітня 2020 року. Всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.

"Карантин продовжено, а це означає, що ми маємо бути готові до завершення навчального року дистанційно. МОН надало роз'яснення для всіх закладів освіти та публікує рекомендації на офіційних ресурсах", - зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

МОН вже опублікувало рекомендації щодо завершення навчального року та оцінювання. Так, в умовах використання технологій дистанційного навчання педради шкіл мають самостійно визначати особливості організації освітнього процесу і завершення навчального року.

Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів має бути завершено не пізніше 15 червня 2020 року. Учням 1-8-х і 10-х класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, рекомендовано надіслати копії відповідних документів електронною поштою або в інший спосіб, а оригінал документа вручити у вересні 2020-2021 н. р.

У календарно-тематичному плануванні на 2020-2021 навчальний рік Міністерство рекомендує збільшити час на узагальнення та закріплення матеріалу за попередній навчальний рік, а у 2-11-х класах провести вхідне діагностування рівня знань учнів за 2019-2020 н. р.

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, у 2019/2020 навчальному році рекомендовано не проводити масові заходи, зокрема - останні дзвоники та випускні вечори.

Інформацію про всі зміни в освітніх процесах, які відбуваються через карантин та відповіді на найбільш поширені запитання можна знайти на спеціальному інфоресурсі - mon-covid19.info

Створено за допомогою Webnode